Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

KB Zarządca Nieruchomości Sp. z o. o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarze zarządzania nieruchomościami oraz sprzedaży i najmu nieruchomości. W roku 2020 poszerzyliśmy zakres świadczonych usług o projektowanie wnętrz i doradztwo architektoniczne.

Jako firma rodzinna funkcjonujemy na pomorskim rynku nieruchomości już od 2000 roku.

Zespół naszych pracowników to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadający licencje i uprawnienia zawodowe.

 

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie

Funkcjonujemy na lokalnym rynku od ponad 20 lat.


Pasja i zaangażowanie

Nasi pracownicy to młoda i ambitna kadra, posiadająca odpowiednią wiedzę i doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych spraw.


Elastyczny system zarządzania

W swojej pracy wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania informatyczne i menedżerskie. Wdrożyliśmy unikalny system comiesięcznych rozliczeń okresowych tzw. rozliczenia rzeczywiste.


Optymalizacja kosztów

Umożliwiamy naszym klientom uczestnictwo w grupach zakupowych oraz programach optymalizacyjnych. Gwarantujemy możliwość skorzystania z rozwiązań dedykowanych dla naszych klientów w zakresie oferty notarialnej, bankowej i ubezpieczeniowej.


Indywidualne podejście do klienta

Zarządzanie nieruchomościami to proces, który wymaga zaangażowania z obu stron. Dlatego ściśle współpracujemy z zarządami wspólnot oraz właścicielami nieruchomości. Kluczowe decyzje są zawsze konsultowane z przedstawicielami zarządzanych nieruchomości.

 

Zapraszamy do współpracy

Zapytaj nas o ofertę